Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-08-07 02:43:07

sunlo

Zbanowany

Zarejestrowany: 2011-08-07
Posty: 3

LoD

Do wszystkich kolegów z fam!!!!!:D
Mam propozycje odnosnie LoD:
LoD robimy zawsze na ch 3,
zbiorke robimy 15 min przed bb.
Wszyscy spotykamy sie koło mimi mentor, szef i zastepcy dzielą nas na grupy.
Osoby ktore sie spóznią i nie bedą reagowaly na wołanie szefa gdzy bedzie dzielil na grupy powinny zostac ukarane
w postaci kary nie pojscia na lod.

A propo lod wybieramy jedna osobe do lurania
przed tym ustalamy liczbe mobow jaka ogarniemy na poczatku pewnie bedzie to 1:p mob ale
z czasem to sie poprawi wiec zeby nikomu nie przyszlo do glowy wychodzic na poczatku samemu w sam srodek
a potem przeprowadzac 7 albo i wiecej mobow do fam, przez co wszyscy potem padaja. :P
Wiec nie rozdzielamy sie na poczatku tylko trzymamy sie razem bo nikt nie ma takiego lvl zeby samemu zabic moba:D.

To tyle z mojej strony piszci co na ten temat uwarzacie i czy sie zgadzacie z tym co napisalem.:D

Offline

 

#2 2011-08-07 12:23:19

Gun

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-07
Posty: 2

Re: LoD

Sunlo , może i dobry pomysł ale poprawie Cię tylko w tym , że LoD będzie na CH 4.

Offline

 

#3 2011-08-07 12:39:27

sunlo

Zbanowany

Zarejestrowany: 2011-08-07
Posty: 3

Re: LoD

Może byc nawet na ch4 ja tylko dałem propozycje. to wszystko można zmienic ale niech wszyscy pisza co o tym mysla.
napisalem tego posta zebysmy wszyscy sie dogadali co do LoD i zeby wszystkim pasowało:P

Offline

 

#4 2011-08-07 14:24:29

!PATRYK!

Zbanowany

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 3

Re: LoD

lod bedzie na ch4 koło pomnika
zbiorka o 16.30

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-arena.pun.pl www.nvbakugan.pun.pl www.onlinenaruto.pun.pl www.poloniakrakowknights.pun.pl www.narutolf.pun.pl